Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile razy z rzędu może facet?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-24, 12:30   #4
Jooaannaa9
Przyczajenie

Dot.: Ile razy z rzędu może facet?

Cytat:
Napisane przez pastelkowa Pokaż wiadomość
Hej, bardzo mnie nurtuje pewna kwestia z moim TŻ.

Otóż nie do końca jestem pewna czy on dochodzi podczas seksu 🤔 Otóż kochamy się normalnie, czuć podniecanie i jest wszystko w jak najlepszym porządku.

Problem w tym, że mam wrażenie że on chyba nie dochodzi, albo tak mi się wydaje. Zazwyczaj seks kończy się po orgazmie u faceta, a z nim jest tak że kochamy się 20 min ( w pewnej chwili mam wrażenie że doszedł, ale tylko po tym jak mocniej mnie ściska bo nic innego nie czuje) i kochamy się dalej, i robi to tak długo aż ja nie mam dosyć.

Kochamy się bez prezerwatywy, a pierwszy raz tak bardzo ciężko mi ocenić czy ta sperma jest czy jej nie ma.
Powiem jak to jest u mnie:
1) 17 latek zrobiliśmy to pierwszy raz, trwało to szybko, może 5 minut, po około godzinie, no może dwóch godzinach, bo nie patrzyłam na zegarek, założył drugą prezerwatywę i udało się drugi raz.
2) 20 latek to wieczorem ok. 22:00 raz, nad ranem ok 7:00 drugi raz, częściej nie próbowaliśmy, tak na marginesie, to zawsze zakładał prezerwatywę
3) 21 latek, pamiętam mieliśmy jeden taki dzień całe mieszkanie dla siebie, współlokatorzy wyjechali zaraz o świcie i tak, najpierw w łazience, potem różnie, nie liczyłam, ale do wieczora wyszło jakieś chyba 7 razy to wychodzi średnio co 2 godziny. Najwięcej spermy wypłynęło za pierwszym razem, a kolejne, to trochę zawsze mu wytryskiwało.
Jooaannaa9 jest offline   Odpowiedz cytując