Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mąż zmienia zdanie, jak sobie z tym poradzić.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-09, 11:41   #53
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mąż zmienia zdanie, jak sobie z tym poradzić.

Cytat:
W moim odczuciu jest spora szansa, że facet się sfrustrował. Być może te starania odbiły się na jego psychice - możliwe, że również faktycznie pragnie dziecka, ale te bezskuteczne próby poczęcia doprowadziły go do jakiegoś załamania na tym tle. Ja nie wiem jak jest, nawet sama autorka też nie wie, więc to wszystko to są tylko domysły, ale może po tym wszystkim uznał, że to nie jest dobry pomysł, by płodzić dziecko w czasach korona wirusa, może ma problemy w pracy, o których Ci nie powiedział? Może się boi, że gdybyś zaszła to byłyby jakieś problemy w ciąży, może by to nadszarpnęło Twoje zdrowie? Może Twoje potężne pragnienie dziecka odbiły się na Waszym związku - może zaczęliście uprawiać seks w określony sposób, byleby doszło do zapłodnienia? Może poczuł, że traktujesz go jak dawcę nasienia, może przestaliście wzajemnie widzieć w sobie partnerów i okazywać sobie czułość tak po prostu a teraz jest tylko w jednym celu? Może temat starań, lekarzy, dziecka jest ciągle na pierwszym miejscu wszystkich Waszych rozmów i planów?
a wg mnie bardzo słuszne spostrzeżenia ale i tak mam wrażenie że facet od dużo wcześniej jest dupkiem. frustracja to jedno ale to nie tłumaczy traktowania partnera z góry, sorry. frustracja jakby nie usprawiedliwia faceta który nie dość że lekceważąco manipuluje żoną ''a jakież to ona ma ambicje, siedzieć w domu z dziećmi?'' na chwalenie się że ma własne dopowiada że to jego sprawa. no nie. brakuje tu w tym wszystkim takiej zwykłe empatii, a to żeby było śmieszniej niby jest związek czyli relacja gdzie ludzie jakby z definicji troszczą się o siebie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując