Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry podkład drogeryjny.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-09, 21:05   #6
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Dobry podkład drogeryjny.

Cytat:
Napisane przez frogface Pokaż wiadomość
Póki co SPF z podkładu daje radę. Nie było jeszcze takiej sytuacji, żebym, będąc w podkładzie, zjarała twarz. W ogóle mam twarz nietkniętą przez słońce po tym lecie. Może wady słabego SPFa z podkładu wyjdą dopiero za dziesięć lat, jak mi się skóra zestarzeje. [emoji28]

Niby można nie używać na codzień podkładu, ale w tej sytuacji potrzebuję naprawdę dobrego korektora na lekkie sińce pod moimi oczami i powieki zmarnowane przez odżywkę do rzęs (długa historia, wszystko to przez moją głupotę, mam zaczerwienioną linię rzęs i lekko nabrzmiałe żyły w tym miejscu - bez makijażu wygadam jak zapłakana). Ale tak czy siak są takiej sytuacje, że ten podkład się jednak przydaje, np. do mocniejszego makijażu oka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem pasjonatką makijażu, ja rozumiem chęć posiadania podkładu. Tylko tak naprawdę trochę nie wierzę w polecanie podkładu przez internet

wydaje mi sie jakieś parę lat temu jak sama czegoś szukałam to oglądałam filmik Red lipstick monster o podkładach dla bladziochów i pamiętam że co najmniej 3 z tych podkładów posiadałam i mi się nie sprawdziły. Tam były chyba drogeryjne, ja na pewno kupiłam 2 różne z Kobo, no ale u mnie wyglądały średnio (to było parę lat temu, ja wtedy nie umiałam w mejkap).ale jest to opcja budżetowa, z tego co pamiętam, to może Tobie by podpasowały

jeśli masz różowe podtony to może ten catrice taki najsłynniejszy? Ponoć jest niesamowicie trwały a z tego co wiem dość tani. Sama byłam go bardzo ciekawa ale ja to bardziej w żółtą stronę idę. No i różowe tony i jasną skórę ma Adrianna Grodkowska można sprawdzić co jej się sprawdza.

A co do korektora to ja teraz używam ten nowy z xx revolution czy coś takiego. Nie mam co do niego zastrzeżeń oprócz ceny [emoji14] ale ładne ma opakowanie, więc w sumie za to płace. No i ja dość często używam tylko korektora strategicznie na twarzy w mikro ilości, bez podkładu. I u mnie absolutnie mocny makijaż oka się w ten sposób broni, może też spróbuj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora