Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-24, 15:51   #637
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

No to mamy zakaz wychodzenia z domu od jutra na prawie 3 tygodnie. Udało mi się zrobić zapasy spożywcze w mniejszych sklepikach, mam pełną zamrażarkę, więc jakoś mocno się nie stresuję. Wznowienie recepty też mam za miesiąc dopiero i na szczęście już wszystko online.

Chętnie poczytam jak mijają Wasze dni w obecnych czasach

Mi dziś uczelnia zrobiła psikusa, że aż nie potrzebowałam kawy. Skreślili mnie przez pomyłkę z listy studentów. Jestem też bez pracy, ale łatam obecnie budżet pieniędzmi z ubezpieczenia. Wszystko wisi do otwarcia sądów i urzędów.
Znajomy pisał, że w Tesco ciężko dostać nawet ryż, ja sama unikam dużych sklepów. Papieru nie ma od już jakiegoś czasu, podobnie mokrych chusteczek. Na wsiach sytuacja wygląda lepiej, choć i tak chleb w piekarni zamawia się na nazwisko z wyprzedzeniem. Koleżanka straciła pracę, firma w której pracuje druga jest na granicy plajtu. Napisałam do Westwinga z prośbą o odroczenie wysyłki mojego krzesła. Nie jest ono warte ryzyka zdrowia ani mojego, ani kuriera.

Kasztanka wierzę, że wszyscy to przetrwamy. Jakoś. I przesyłam Wam ciepłe uściski!

Aussie, ja się w ten płyn zaopatrzyłam jak tylko go rzucili na półki. Tylko nie mam niestety rękawiczek.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora