Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psy- cz. VI
Wątek: Psy- cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-06, 19:07   #2167
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kalioope Pokaż wiadomość
Wątpię w działanie takich specyfików
To jeszcze psie dziecko, nasza za dwa tygodnie kończy pół roku i też jej się zdarza załatwić jeszcze w domu. My mieliśmy podobną sytuację, tylko, że mała nie chciała się w ogóle załatwiać na spacerze, robiła to tylko na podwórku/W domu, aż któregoś dnia ją chodziłyśmy chyba ze trzy godziny i w końcu zrobiła[emoji16] mega ją pochwaliłam, dostała smaka[emoji16] wydaje mi się, że to przez to, że nie wychodziliśmy z nią poza podwórko dopóki nie miała kompletu szczepień i po prostu się tak przyzwyczaiła.
Spróbuj z psiakiem pochodzić dłużej, szczenięta sikają często, jak już to zrobi to mega pochwała i radocha, żeby wiedział, że dobrze zrobił i takie zachowania są nagradzane. Broń Boże nie krzycz jak załatwi się w domu bo może być jeszcze gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja tez nie wychodziłam bez kompletu szczepień, bo wet nastraszył, ze nawet przed blok. Wychodzę jak tylko przymierza się do załatwiania potrzeby i chodzimy po godzinie czasu. A ona nic. Zrobi dopiero w domu. Kurczę teraz nie fajna pogoda,żeby spacerować dłużej Ale chyba nie pozostaje mi nic innego, bo jak godzinę umie wstrzymać. Mam zawsze smaczki przygotowane i jeszcze nigdy nie miałam okazji ich użyć.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując