Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-25, 10:57   #2323
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AniaOs Pokaż wiadomość
Cc tak czy siak by bylo w obu przypadkach. Zastanawiam sie tylko co lepsze. Z jednej strony lepszy termin bo wszystko jest zaplanowane na konkretny czas i moj lekarz, ktorego znam sie mna zajmuje. Boje sie, ze przy takim cc gorzej bedzie z laktacja.

Druga opcja jest lepsza dls dziecka, bo skoro sam zacznie sie pchac na swiat to moge miec mniejsze problemy z karmieniem, ale wtedy dochodzi stres z rozpoczynajacym sie porodem, bole, bede pewnie czekac na izbie przyjec dlugo i trafie nie wiadomo na kogo... ehh mam 2 tygodnie, zeby przemyslec sprawe.
Ciężko mi cokolwiek doradzić, my w okolicy mamy szpital w którym jest jedna Pani doktor co robi obrót zewnętrzny, dziewczyny bardzo ją chwalą, ale nigdy się w ten temat nie zagłębiałam, nie wiem czy jest to całkowicie bezpieczne. Słyszałyście o czymś takim?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Tydzień czasu stały nieruszone w kartonach aż dzisiaj męża coś naszło i wyszło mu coś takiego: Załącznik 7680585


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super wygląda
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując