Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-21, 19:14   #4919
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez v9319 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Proszę o pomoc. Czy na początku ciąży ok 5 tydzien przy braniu heparyny i acardu mialyscie plamienia?? Co doktorek na to ?? Zasugerował mi odstawienie heparyny i acardu. Odstawiłam na 1 dzień potem plamienia ustały zaczelam brać (troszkę na własną rękę) i po kilku dniach to samo. Jutro jadę do doktorka to to popytam ale boje sie ze Bedzie kazal odstawic [emoji29] A bardzo sie boje jestem po 2 poronieniach (bez lekow), i biochemie tutaj mialam heparyne od bety... Ale niestety przy 300 zaczela spadac. Ostatnio na wizycie w piątek pecherzyk i dzidzi 1.2 mm ... co myślicie miala ktoras z was taka sytuację??? Ze musiala odstawic ?? Nie są to wielkie plamienia lekko zabarwiony sluz szczególnie w godzinach aplikowania cyclogestu. Mam mutacje vr2- hetero, pai - hetero i mthfr homo.... jedyne to mi wyszło w wynikach... biorę takze steryd 10 mm i accofil 1/2 ampułki co 2 dni. Pomóżcie co robic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zastosowałabym się do zalecen Jurka. Na początku ciazy przy heparybien i acardzie miałam krwotoki z nosa. Kazal odstawić acard l, ustalo. Mowil, ze jeśli nie odstawie acardu, bede miała murowane plamienia z dróg rodnych. Ktoś pisal tutaj na forum, ze również przy acardzie i heparynie miał plamienie. Po odstawieniu leków, ustąpiły. Heparyna i acard sa na rozrzedzenie krwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora