Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-22, 13:19   #1620
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się?

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Co do tematu dzieci - mnie to nawet dziwia te wszystkie rozmowy kto chce, nie chce, ma, nie ma, lubi, nie lubi itd. Kurde, jestesmy rozne i koniec kropka. Sa osoby ktore maja bo chcialy lub nie, albo nie maja bo nie chca albo chca jedynie swoje. Sa osoby z tym szczesliwe lub nie, o odmiennych przekonaniach, oczekiwaniach od zycia, planach, nastawieniu, sytuacji, rozsadne lub mniej...
Dla mnie tez nie ma czegos takiego jak wpadka, bo jednak wszyscy wiedza skad sie dzieci biora i tu nie ma zadnego zaskoczenia. Nieplanowane ok, ale jednak natura dala nam przyjemnosc z tego po to zebysmy tym zacheceni przetrwali jako gatunek i dzieci nie sa skutkiem ubocznym stosunkow seksualnych a jego glownym celem i efektem.
To tylko takie moje zdanie... nie mialam na mysli tutaj nikogo urazic. Moze jestem straszna, kto wie...

Ja tylko nie przepadam kiedy ktos zamienia cale swoje zycie w dziecko, gdzie w rozmowie z kims nie ma zadnego innego tematu niz jego dziecko, zadnych zainteresowan, wypowiedzi, zdania co do konkretnych tematow, zwyczajnego obycia z otoczeniem i zerowe doswiadczenie w kazdej sprawie.
No właśnie, jesteśmy różne i stąd temat do dyskusji
Cytat:
Napisane przez zmotywowana86 Pokaż wiadomość
dotka od 2 tyg prawie jestem na SB i jem ( staram sie) zgodnie z zaleceniami w diecie.
Tak, ale ile jesz kcal?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora