Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dalej? Dowiedziałam się, że się nie dogadujemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-14, 15:56   #147
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Co dalej? Dowiedziałam się, że się nie dogadujemy

Cytat:
Napisane przez Tequila222 Pokaż wiadomość
Mój facet też bardzo rzadko sam z siebie posprząta, w sumie jakby się zastanowić to prawie w ogóle tego nie robi (sam z siebie).

Ale wiesz co? Kiedy pranie wysypuje się z pralki to proszę go aby zrobił pranie. Albo jak jak jest brudno to mówię żeby odkurzył. Nie ma problemu żeby to zrobił. A jak zapomni to zrobi to na drugi dzień bo nikt nie lubi zrzędliwej baby.

Poza tym totalnie nie wyobrażam sobie żeby taka pierdoła wpłynęła na nasz związek bo mi na nim zależy. Ale dla ciebie chyba ważniejsze są te nie wyprane gacie w pralce niż on.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On jest ważny, ale chyba we własnym mieszkaniu każdy chce mieć poczucie komfortu. Inaczej ludzie się męczą na dłuższą metę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ona oczekuje pomocy w domu z obowiązkami - Boże jak to w ogóle brzmi. To on tam nie mieszka? Na prawdę dorosły , rozsądny chłop robi takie rzeczy sam z siebie, zazwyczaj. A nie jak go ktoś łaskawie "poprosi", przypomni, na kartce napisze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Może mają wspólny budżet?

Jak zamieszkałam z facetem to nie było moje, Twoje, tylko cała kasa wspólna. Nikt się nie "zrzucał" na mieszkanie i zakupy tylko wspólnie gospodarowalismy pieniędzmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, mamy wspólny budżet, miało tak być na chwilę (aż nie załatwi formalności w Holandii), ale zostało na stałe. I to ja pilnuję wydatków, a jemu to pasuje. Na tym gruncie się dogadujemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując