Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Półprodukty dla loczków i fal
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-05, 07:48   #18
Ag Rafka
Rozeznanie
 
Avatar Ag Rafka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 949
Dot.: Półprodukty dla loczków i fal

Świetny pomysł, Ajrisz! Rewelacyjny wątek! Wszystko w jednym miejscu. Nie będę musiała grzebać w pielęgnacyjnym przed dokonaniem zamówienia. A właśnie sie zbliża, bo oleje mi się kończą.
Mam już:
-obowiazkowo keratyna (czasem do d/s, czasem do b/s, czasem tu i tu)
-pantenol (do d/s)
-niacynamid jw
-jedwab hydrolizowany (aktualnie bardziej do serum na buzię)
-NMF (włosy i twarz)
-żel hialuronowy 1% (częsciej na twarz)
-hydrolat aloesowy (niby do psikadeł na włosy, ale jeszcze nie użyłam, czasem z olejem do zmywania makijażu)
-hydromanil (na włosy użyty wczoraj po raz pierwszy w masce Gloria d/s, ale jakos puchato)
Sporo humektantów, więc teraz ostrożnie z nimi, choc tak do końca jeszcze nie ogarnęłam związku z pogodą i punktem rosy. Nie wiem, czym wtedy te humektanty zastąpić(pewnie emolientami, ale boję się obciążenia), ale to chyba rozważania raczej do pielęgnacyjnego.
Brakuje mi ekstraktów i one na pewno znajdą się w kolejnym zamówieniu. No i oleje na wykończeniu:
-kokosowy Vatiki
-jojoba
-krokoszowy
-ze słodkich migdałow
-arganowy
-z kiełków pszenicy
-z róży rdzawej(twarz)
Miałam jeszcze maslo shea, ale zaginęło i do dziś się nie odnalazło.Trza dokupić.
EDIT:
Zapomniałam o eclipcie. użyłam na razie tylko dwa razy. Efektów natychmiastowych się nie spodziewałam i też nie zauważyłam. No i nie stosuję zbyt częstp w obawie przed przesuszeniem(w końcu to zioła indyjskie).

Edytowane przez Ag Rafka
Czas edycji: 2011-12-06 o 12:08
Ag Rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując