Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mamusia TŻta
Wątek: mamusia TŻta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-08, 13:50   #63
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: mamusia TŻta

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
nie zapominaj, że w praktyce mamusia jest tylko jedna a żon może być więcej.
Ja podziękuję za faceta, który ma takie poglądy Niech od razu mnie na nowszy model wymieni

Cytat:
Myślę, że sporo kobiet musi robić dobrą minę do złej i gry i nie czepiać się teściowej tylko działać ogródkiem
Może i sporo kobiet musi, nie wiem. Ja w każdym razie nie zamierzam czegoś takiego robić. To nie na moje zdrowie. Wykończyłabym się w trybie przyspieszonym. Nie wiem zresztą czy w ogóle chciałoby mi się walczyć o faceta, który nie ogarnia, że jego mamusia nim steruje. Co to za frajda być z takim? Do końca życia miałabym się użerać z jego mamusią i to jeszcze tak, żeby facet nie zobaczył, bo się na mnie obrazi? Mowy nie ma, za bardzo cenię sobie swoje zdrowie emocjonalne.
Tu przypominam, że wypowiadam się w punktu widzenia kobiety niezamężnej i przede wszystkim — bezdzietnej.

Cytat:
nie wiem, dlaczego czepiacie się Lajli, wyraźnie napisała, że przerobiła x-rozmów ze swoim facetem, oficjalnie rację jej przyznawał a koniec końców kamuflował się z pomyslami teściowej i pretensje do żony wbijane przez matkę lansował jako swoje własne.
Ja bym czegoś takiego nie wytrzymała. Ale to ja, ktoś inny może sobie dawać radę z taką sytuacją.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując