Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-09, 13:28   #39
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Hej

Jeśli jeszcze mogę, to też się dołączę
Mam ok 177cm wzrostu i przed świętami ważyłam niecałe 75kg (przez święta nie jadłam zbyt dużo, ale moje posiłki zbyt wartościowe raczej nie były ).
Jestem w trochę innej sytuacji niż Wy, bo do końca sierpnia będę jeszcze na III fazie Dukana, dlatego moje menu muszę pod to układać.

Chciałabym zejść do 70kg, ale najbardziej zależy mi na ujędrnieniu brzucha i ramion i "odchudzeniu" i ujędrnieniu ud-to zawsze był mój największy koszmar-jestem szeroka w biodrach i mam grube uda. Dlatego głównie postawię na ćwiczenia. Od dzisiaj chcę zacząć ćwiczyć ośmiominutówki, na brzuch dołączę też chyba ćwiczenia na piłce i dwa razy w tygodniu fitness (od jakichś 2 miesięcy chodzę). Może do biegania poza bieżnią też się w końcu przekonam

Witaj
Bieganie to fajna sprawa ( świetnie kształtuje nogi) , nie można się tylko na początku zniechęcić 8 minutówki polecam sama robie od 6 dni i jest niezła zabawa , poza legs rób też buns, czuć pupe
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując