Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-09, 14:14   #41
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Hej
Biegi są naprawdę fajnie, bo działają na całe ciało. Ja ciągle odkładam ośmiominutówki, bo ABS działa mi jedynie na górną partię brzucha.. i ta część jest twarda jak skała, a dół - taki sobie.

Ale ja chcę iść na UŚ
Nie wiem czemu od razu z UE skojarzyłam O dziennikarstwie na USiu zbyt dobrych opinii nie słyszałam, ale o dziennikarstwie sportowym Wrocławskim też kiedyś myślałam
Ja chcę robić legs, buns, może arms, a z pozostałymi dwoma to się jeszcze zobaczy

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Witaj
Bieganie to fajna sprawa ( świetnie kształtuje nogi) , nie można się tylko na początku zniechęcić 8 minutówki polecam sama robie od 6 dni i jest niezła zabawa , poza legs rób też buns, czuć pupe
Też miałam tydzień temu zacząć, ale jakoś nie wyszło Legs i buns chcę na pewno
Co do biegania to od zawsze za tym nie przepadałam-pewnie głównie z powodu mojej otyłości. Teraz, jak się jej pozbyłam, to zaczynam się do niego przekonywać

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
Magda, witaj

bieganie w terenie jest fajne, świeże powietrze i zupełnie inaczej sie biega choć mnie na początku denerwowali ludzie, którzy potrafią się gapić na mnie jak na wariatkę - jak to?! ona biega?! pfff. i jest też wg mnie ciężej utrzymać spokojny oddech, wiadomo nierówności terenu itp. ale najważniejsze w bieganiu poza bieżnią jest to, że się za nie nie płaci, a wystarczy się tylko przebrać i wyjść z mieszkania, więc także oszczędność czasu

ale III faza Dukana nie jest aż tak bardzo restrykcyjna chyba 8minutówki to dobry pomysł, choć warto zmieniać ćwiczenia raz na jakiś czas (np. na miesiąc, dwa miesiące) z takich na yt to warto też zobaczyć ćwiczenia pani fitappy2 (bodajze tak) - też daje niezły wycisk
Mi nawet nie chodzi o innych ludzi, chcę to niech się gapią Tylko właśnie najgorzej jest zacząć, ten pierwszy raz, czy pierwszych kilka razy się zmobilizować, a później powinno być już lepiej

Pewnie, że nie jest restrykcyjna Tyle, że muszę się trzymać zasad, bo nie chcę, żeby mi wróciło 35kg, których się pozbyłam Chodziło mi po prostu o to, że mam bardziej ograniczony wybór produktów niż np. w MŻ czy w dietach ograniczających kalorie

Dzięki za radę Własnie słyszałam, że ćwiczenia warto zmieniać, dlatego też nad MelB się zastanawiam. Ale to się zobaczy ze miesiąc, półtora jak mi wgl pójdzie w tymi ćwiczeniami
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując