Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy braffiting to ściema?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-07, 10:17   #34
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Czy braffiting to ściema?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8340923 1]Nie wyobrażam sobie kupowania staników przez internet.[/QUOTE]
Ja nie chodzę za to stacjonarnie, bo w internecie mam większy wybór, staniki zamawiam, mierzę na spokojnie w domu, żadna kobita mi się do przymierzalni nie wbija i jak się na coś zdecyduję - zostawiam, resztę odsyłam. Poza tym celuję często w te same marki, więc mogę kupować wówczas w ciemno. I po kieszeni tak to ostanikowanie nie bije.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Chętnie bym skorzystała z brafittingu, tylko nie rozumiem dlaczego te wszystkie fajne biustonosze są zawsze nie z kompletu, tylko na zasadzie "to pani sobie majteczki do nich dobierze" , co jest oczywiście niemożliwe, nigdy nie znajdę fig o tym samym wzorze a nawet odcieniu. Tak w ogóle zawsze mnie zastanawiało, jakie majtki zakładają dziewczyny które kupują sam biustonosz Przecież jak nie ma kompletu, to nic do tych staników nie pasuje.
Z tych marek, które znam i sprawdziłam, wszystkie miały doły do kompletu, więc to może kwestia producenta - albo po prostu dany sklep majtek do kompletu nie zamawia.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując