Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-15, 20:22   #2823
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co jest z tymi rozmiarami. Na szerokość są za luźne dla Małej, a na długość na styk [emoji58] rozmiar 62. Rękaw tez długi. Trzeba powoli szykować 68 ale ja nic nie mam w sumie [emoji23] jedynie to co dostałam od koleżanki ale tam są różne rozmiary i bardziej letnie 68. Bosz bankrut [emoji23] ale jak założę jej 68 to rękawy trzeba będzie wywijać 5 razy a na szerokość chyba sznurkiem związać [emoji23]


Gdzie Wasze dzieci były szczepione? W ramię? Bo Werke dziś zaszczepili w udka. Pierwsze słyszę żeby w takim miejscu się szczepilo ☺

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Oba zastrzyki w uda, po jednym w każdą nóżkę.
Ubranka 62 u nas zaczynają być za krótkie i zaczynamy 68 nosić. Jak co polecam uzupełniać garderobę w Pepco (u mnie można jeszcze ciuchy wyprzedażowe dostać po 3 czy 4 złote nawet, to różne rozmiary podziałów kupiłam sporo też na zapas), czy wyprzedaży onlie szukać. Jakościowo 51015 nie powala a ceny kosmiczne... I oczywiście allegro. Jest kilku polskich producentów, ja kupowałam body kopertowe i pajace po 12 zł za sztukę. Jakościowo w porządku, wydają się lepsze niż w Pepco. A z drugiej strony nie ma co z jakością czy cena szaleć. Można kupić przyzwoite w rozsądnej cenie, a Bobo i tak szybko wyrasta więc nie ma co przepłacać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora