Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-15, 22:08   #2826
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Odnośnie 51015 to ja kiedyś kupowałam starszemu synowi czyli 6 lat temu ubranka. Były spoko i bardzo ładne wzory i ceny ok. Często były obniżki. Ale potem zaczęło się psuć i przestałam tam kupować bo bardzo drogo się zrobiło i materiał kiepski. Spodnie szybko się przecieraly i mechacily. Dużo lepsze ż pepco. Nawet w zeszłym roku u nas w galerii zlikwidowali ten sklep. Ja najbardziej lubię h&m, Reserved, pepco i ubranka z Lidla.
Właśnie mąż na zakupach był w Lidlu i przyniósł kolejne zdobycze. 5pak body za 35 zeta, bluzę polarową i 2 bluzeczki za 13 PLN + to co dziś zamówiłam daje w większości garderobę na 68 uzupelnioną. W 51015 wzięłam kilka rzeczy i body np były po 9 i 12 zeta, spodenki za 21zł, także jak dla mnie, ceny też spoko. Jak jakość będzie kiepska to oddam. Bardziej wybajerowane a co za tym idzie droższe zamówiłam na allegro z firmy Pinokio i Mrofi. Jak kompletowałam wyprawkę to też te marki kupowałam i dla mnie jakość tych ubranek jest rewelacyjna. Są bardzo mięciutkie i po praniu nic się nie dzieje. Z Pepco tez mam kilka rzeczy i nie narzekam, lidlowe tez bardzo lubię, ze smyka lubię te z bawełny organicznej. A fakt, maluch szybko wyrasta, a szkoda bo mi ciężko się pohamować i wyprawkowych za dużo kupiłam, no i też dostałam od odwiedzających przyjaciół i rodziny. Kilka rzeczy jeszcze z metkami leży [emoji16]
No co poradzić, kobietą jestem i zakupy odzieżowe uwielbiam, a wiadomo - dziecku nie żałuję [emoji6][emoji6][emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora