Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ból pleców
Wątek: Ból pleców
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-12, 10:38   #69
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Ból pleców

Cytat:
Napisane przez iglaczek_29 Pokaż wiadomość
ogólnie są fajne ćwiczenia na kręgosłup nawet takie ustać w drzwiach i odpychac od siebie framugi jednocześnie. chodzi o to by też rozbudować i wyćwiczyć te mięśnie
Nie rozbudować a wzmocnić. Większy objętościowo mięsień nie równa się zmniejszeniu dolegliwości.

Cytat:
Napisane przez vlad1431 Pokaż wiadomość
Zmiana pracy, albo odpowiednie ćwiczenia na rozciągiągnięcie i wzmocnienie mięśni. Ale znam tylko jednego lekarza który mi przynajmniej pomógł. Rwa kulszowa zwykle jest wynikiem wady postawy. Masaż owszem, ale to tylko doraźna pomoc. Pozatym mało jest takich którzy wiedzą jak to robić. Poduszka lędźwiowa jak najbardziej. Ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić z grubością, bo za chwilę odezwie się górny odcinek, bo reszta kręgosłupa będzie się musiała dostosować do nowej pozycji.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Rwa kulszowa to podrażnienie nerwu kulszego w jego przebiegu. Dobry masażysta pomoże.

Cytat:
Napisane przez lusisi Pokaż wiadomość
Co zaproponujecie osobie, która walczy z rwą kulszową i od czasu do czasu czuję jak się odzywa...?
Chciałabym skorzystać z masażu, jednak boję się, że ktoś może mnie uszkodzić... :/
Przede wszystkim leczyć.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując