Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-11, 12:39   #2798
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Niny wszystko wiem ale jakos chcialoby sie zeby wszystko szlo gładko i prosto, a nie idzie Czy jest gotowa, ciężko powiedzieć. Na kolanach siedzi w miare stabilnie. Jak siedziala z nami przy posilkach to wpatrywala sie jak jemy i co jemy. Wszystko pakowala do buzi (wiec myslalam ze z tym tez nie bedzie problemu a tu sie okazuje ze jedzenie to jedyna rzecz ktorej nie chce brac do buzi ).

Moja pije z doidy cup i z bboxa. Oba jej podtrzymuje, chociaż sama tez lapie. Doidy wylewa, wiadomo, ale to chyba normalne Generalnie z obu chetnie pije i przynajmniej z tym poszlo gladko



Mam jeszcze pytanko do bardziej doświadczonych w kwestii blw. Jak duze kawaleczki/paseczki podajecie? Mam problem z tym jak duze to powinno byc by z jednej strony latwo zlapala a z drugiej nie udusila sie tym 🤦Jak widzicie ze odgryza duzy kawalek to pozwalacie to mielic czy wyjmujecie od razu? Pytam czysto hipotetycznie, u nas sie jeszcze zadne duze gryzy nie wydarzyly, ale to jest cos co mnie troche stresuje i nie wiem jak reagować zeby nie panikowac i jej "nie przeszkadzać" ale tez nie doprowadzic do zadławienia? 🤔
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując