Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-14, 06:10   #2814
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Z ciekawości - jak wyglada Wasz dzien? W szczególności mamy ktorerozszerzaja juz diete. Chodzi mi o to, ile i kiedy posilkow stalych a ile kp, ile i jak dlugie drzemki itp.

Jakos ciezko mi poustawiac pory jedzenia przez co mam wrazenie ze do stalych posilkow siada zbyt glodna lub zbyt najedzona i przez to srednio chetna na probowanie. Tak samo ciezko mi wyjsc na spacer, czuje że muszę ja nakarmic przed, bo inaczej bedzie jeczec i nie zaśnie, a ona nie chce już tak czesto i odrzuca gdy proponuje, chce zjesc np. za godzinę,ale wtedy z kolei wypada to na chwile przed obiadem i kolo sie zamyka... Help
Idziemy na żywioł Przy niej niestety nic nie można zaplanować. Budzi się około 5 i czasem udaje się dospać, czasem nie. Bywa tak, że od tej 5 sobie ciumka do 6 na przykład. Wychodzę z łóżka o 7 i idziemy robić śniadanie. Mała nie je mleka wtedy, bo nie chce. Koło 7:30 je kilka łyżek owsianki. Koło 8 mleko. I potem zabawa do momentu aż nie zacznie marudzić, czyli w zależności o której wstała tak około 9-10 idzie spać na 20 minut przy piersi. Potem wstanie, robię drugie śniadanie, które skubnie, o ile jest to coś dla niej. Potem spacer (przed którym próbuję nakarmić słów nie zawsze chce), na którym dążę żeby zasnęła Tyle że u nas spacer to plac zabaw dla dzieci, więc jak coś to siedzi ze mną, karmię, śpi. Różnie. W domu zabawa i kombinowanie kiedy zrobić obiad. Ostatnio najczęściej mi zasypia jak mam robić obiad, więc jak mąż kończy pracę to musi stać w kuchni... Odrywa się od piersi, wstaje i je z nami obiad koło 16:30. Potem zabawa, ewentualnie jedno karmienie i o 19 idziemy się karmić na noc.

Ogólnie u niej drzemki to często 20 minut. A że jest bardzo nieregularna to dostosowuję wszystko pod nią. Jakoś muszę tę moją trójkę ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując