Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarna lista tipserek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-29, 22:57   #45
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Czarna lista tipserek

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
oznaczało by to, że powinnam licząc po (20 zeta) wydać w miesiącu jakieś 2000 -3000 na materiał.....
WOW to Ty w miesiącu robisz 100-150 setów?? to jakieś 5-7,5 setów dziennie!!
Mogę się zapytać ile czasu zajmuje ci jeden set?
Bo licząc 2 godziny to wychodzi 10-14 godzin dziennie nieustannego robienia paznokci.
Jakoś nie mieści mi się to w głowie

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
no herezja!!!!!
ano właśnie

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
wydaja jakieś.....hm.... no nie wiem....
400 - 500 w miesiącu....?
no coś takiego...
wiec proszę uprzejmie mi tu kitów nie wciskać.
pilnik max 4 zeta, bo te droższe sie sterylizuje...
żel akryl 2....3 zł...?
primer... ułamki groszy...
rękawiczki grosze....
polerka/nabłyszczacz w przeliczeniu na sztuki klientek.....grosze.
ozdoby: grosze max 2 zeta....
kopytko... nie licze bo kicha..
formy max 2 zł....
skinsept... nie licze...
aldesan... nie liczę....
nie zabijcie mnie, ale jak to takie groszowe sprawy to po co tyle kasy brać za seta w wysokości... no nie wiem 50 zeta??

a tak na serio...
jak liczysz koszty zrobienia seta, to trzeba by dodać do tego prąd za lampę uv, frezarkę, pochłaniacz pyłu, ewentualne oświetlenie pomieszczenia w którym robisz pazurki, no i jak ktoś pracuje w salonie czy wynajmuje cosik to jeszcze ogrzewania, czynsz itp.
Ale ja bym jeszcze nie zapomniała o kursach, za które przecież zapłaciłaś, czasem nawet niebotyczną sumę to kosztuje a po to robi się kurs żeby zakładać paznokcie, tak samo z akrylem/żelem - po to się kupuje żeby robić paznokcie

co do Pań, które robią po tak zwanych kosztach za 20-30 zeta bo się jeszcze uczą to, chciałam zwrócić uwagę, że ta nauka - jak wiemy - różnie wychodzi...
i tak biedna koleżanka koleżanki uczącej się za 20-30 zeta może mieć przepiłowaną płytkę, mięso w miejscu skórek, czy po prostu łopaty, albo krzywego frencha.

Oczywiście ja tu Wam nie chrzanie że każdy set zrobiony nawet przez świeżą stylistkę ma być idealny.

Chodzi mi o to, że "ucząc" się na innych, odnosimy z tego tytułu korzyści...
poza tym taka usługa nie jest profesjonalną, taką na jaką liczy klientka i mogą zdarzyć się niedociągnięcia (patrz wyżej )...
... w związku z tym należało by się zastanowić, czy cena 30 zeta nie jest za wysoka, jeśli ktoś poważnie myśli o stylizacji paznokci i naprawdę się za to weźmie, to ja nie wieżę, że biorąc za seta mniej niż 30 zeta, dużo straci.

No i podatek od 15 zeta jest mniejszy niż od 30
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując