Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-13, 19:39   #2601
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
Tyle tego piszecie, ze czlowiek sie tylko na chwile odwroci od monitora i juz ma trzy strony do przeczytania
Dzisiaj przyszedl moj Thrrob. Sliczny jest Niestety mimo mojej prosby o probke nic nie dostalam.
A moje cienie Stili tej z ostatnich gratisow dzis znalazly nowy dom, bo Lime mi zupelnie nie pasowl. Nie wiem jaki ma sens wysylanie cienia innego niz ktos chcial
a to jaki chcialas ten cien? heh to kusi teraz i thrrrob:P
Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
a ja odebrałam paczuszkę z samoopalaczem Biothermu

Jeszcze czekam na zachwalany przez dimiti i ilios chyba tez tusz YSL, tusz do brwi benefit oraz .. nacre

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ooo dziekuję
Staram się pisać tak żeby było miniumum słów i maksimum treści ale z tym minimum słów to mi ewidentnie nie wychodzi
Dzisiaj nałozyłam nacre tylko na policzki więc zbyt dużo powiedzieć o nich nie mogę, czekam aż pozbędę się tej błyszczącej warstwy z wierzchu i dopiero będą testy na całej twarzy.

No i mam jeszcze dylemat pędzlowy bo nie wiem za bardzo czym je będę nakładac na cała twarz
Do pudru mam 2 LHK z EDMu ale one podobno są za miękkie. Ponadto posiadam pędzelek do różu Clinique ale to taki drapak, idealnie sie nadaje do Shimmerów Diora i PI no i jeszcze pędzel do różu z Rossmana, fajnie się nim nakłada brązery ale żeby nalożyć puder na cała twarz to bym się musiała trochę namęczyć. Najgorsze jest to że mam daleko do Sephory czy Body Shopu, u siebie mam tylko Naturę, Rossmanna i Inglota

Ja chodze wokół tych Pure Glossów od lata ale coś się zdecydowac nie mogę
Kup chłopu cos z Truskawy Krem na pierwsze zmarszczki

Wow ale widok
mogłabym mieć taki codziennie

Ha ha ha mi też się zachciało paczuszki chociaz wczoraj popatrzyłam na swoje zbiory i stwierdziłam ze na razie nic nie kupuję Przynajmniej dopóki się nowe Specjalsy nie pojawią
no ja sie skusilam na 02, pozniej kupilam 01 i tak jakos sie powoli zakochalam bardzo dobrze nawilzaja nie walkuja sie na ustach i powoli sie wchlaniaja w usta, nawilzajac je
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora