Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Współlokatorzy - problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 22:44   #12
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Współlokatorzy - problemy

Cytat:
Napisane przez miss_bennet Pokaż wiadomość
Przecież to właśnie z Nim rozmawiam. Ale cały szkopuł w tym, że on tu nie mieszka, a przypuszczam, że to dla nich wystarczający argumenty, aby powiedzieć, żeby się nie mieszał. Nie zdziwiłabym się też, gdyby w takiej sytuacji, pan i władca kazał np. zamknąć drzwi do pokoju przed moim facetem, albo i na niego nawrzeszczał. Jakoś sobie tego nie wyobrażam... Zresztą mój TŻ to proponował, a ja nie chcę Go w to mieszać, bo po prostu nie wiem czy to coś zmieni, a i jeszcze nie pogorszy. Później jeszcze się okaże, że będzie problem, żeby mój TŻ mnie odwiedził, czy coś... Jakoś tego nie widzę.
dobra nie chcesz Go w to mieszać, okey, ale weź Ty mi wytłumacz dlaczego Ty się ich tak boisz? czemu ich traktujesz jak święte krowy? jak się raz, a dobrze nie postawisz to taka gehenna będzie ciągle trwać, bo oni czują, że MOGĄ to zrobić, bo Ty im nie odpowiesz. to czemu Cię mają traktować poważnie?
poza tym możesz zapraszać kogo zechcesz, nic im do tego, bo to jest RÓWNIEŻ Twoje mieszkanie i płacisz za nie tak samo jak oni.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując