Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Współlokatorzy - problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-21, 14:03   #30
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Współlokatorzy - problemy

Oj współczuje bardzo
Na pocieszenie powiem Ci że nie masz jeszcze takiej najgorszej sytuacji - nie znika Ci jedzenie z lodówki, nie uciekają kosmetyki
Jestem w poniekąd podobnej sytuacji a może i gorszej bo ja się męczę z siostrą Tż-ta i wiele innych spraw w takim wypadku dochodzi

Wiesz co musisz się poprostu odizolować od nich - ich życie, ich sprawa dopóki nie zakłócają Ci snu, nauki da się żyć Nigdy nie wiesz na co możesz trafić i zawsze moze być gorzej - np w akademiku - Ty masz jak zrozumiałam własny pokój, możesz mieć w nim porządek jaki chcesz i na reszcie się nie koncentrować. No racja wiadomo jak irytujący jest burdel w łazience, na kuchence, ale może nie traktuj tych pomieszczeń jako swoje, tylko nie wiem - powszechnego użytku
W takich sytuacjach wg mnie najważniejsze jest nastawienie, nie możesz się przejmować bo się zamęczysz, musisz przyjąć stosunek poniekąd obojętny
No i może jakiś konkretny regulamin razem z tą "trzecią" dziewczyną?
Albo np dałoby się porozmawiać z tylko jedną osobą z tej pary, jak będzie sama? w cztery oczy zawsze łatwiej no o ile będziesz pewna że jest szansa na poważną rozmowę w celu porozumienia i później w "parce" Cię nie obgadają
Powodzenia, trzymaj się i nie stresuj
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując