Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schwarzkopf, Got2b, Powder`ful Volumizing Styling Powder (Puder unoszący włosy u nasa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-03, 08:02   #10
zabcia84
Raczkowanie
 
Avatar zabcia84
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 242
Dot.: Schwarzkopf, Got2b, Powder`ful Volumizing Styling Powder (Puder unoszący włosy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
ja prostuje włosy prostownicą, niestety są one wtedy przyklapnięte. Marzy mi się fryzura taka jak po wyjściu od fryzjera, czyli lekko podniesione, jakby podtapirowane włosy u nasady (zwłaszcze z tyłu głowy- jeśli wiesz o co mi chodzi) lub przy spięciu włosów w kitkę lekko "podniesiony" przód. Czy tym pudrem uzyskam taki efekt?
nie chciałabym nakładać go na całą długość włosów- bo nie o taki efekt mi chodzi.
Cytat:
Napisane przez kamilaaaa123 Pokaż wiadomość
hmm, no to mam mieszane uczucia ;p ja mam zadkie wlosy srednij dlugosci tzn prawei do ramion .

Testowala ktoras za zadkich wlosach ?? czy przynajmiej cos podnocii prlis o kom
owszem uzyskacie efekt podniesienia włosów to trzeba przyznać że przez 3/4 godz. będzie efekt tapiru - ja mam cieńkie włosy do łopatek, cieniowane na długości - ale stach tych włosów dotykać, masakra co się czuje
ja póki co stosowałam 2 razy i jakoś nie mogę przejść na tym efektem skołtunionych włosów jakby się ich nie myło od dwóch tygodni, jeśli komuś to nie przeszkadcza to myślę że będzie zadowolony
__________________
This the type of song that make the angels cry,
i look up in the sky and i wonder why?

zabcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując