Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podwyżka w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-12, 14:30   #10
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Wątpliwa Podwyżka - co robić

Poradźcie co zrobić, bo naprawdę nie mam pomysłu.

Pracuję na stanowisku specjalistycznym, projektowym - od jakości mojej pracy zależy w dużej mierze czy firma zarobi pieniądze czy nie. Przychodząc do firmy otrzymałam wynagrodzenie stałe, które wraz z bonusem na koniec roku miało dać mi podobny poziom jaki miałam w poprzedniej firmie (nie jak w poprzedniej zależne od sukcesu projektu). Każdy projekt do tej pory nad którym pracowałam zakończył się sukcesem.

Skądinąd wiem, że osoba, która pracuje na stanowisku administracyjno-finansowym w firmie ma pensję wyższą ode mnie. Za doskonałe wyniki w pracy dowiedziałam się że od przyszłego roku (połowa) mam dostać podwyżkę, która... UWAGA - uplasuje mnie na tym samym poziomie finansowym co wyżej wspomniana osoba. Dodam, że standard pracy i zaangażowanie osoby admin.-finansowej są ... mocno średnie.

Poradźcie co zrobić? Przykro mi o ironio, że podwyżka którą dostanę będzie mało motywująca dla mnie - uzyskanie dla mnie tego samego poziomu finansowego co osoba, której jakość pracy jest wątpliwa, a której praca nie jest aż tak kluczowa dla firmy jest dla mnie mało motywująca. Z drugiej strony w rozmowie nie mogę dać znać że wiem ile tamta osoba zarabia, bo są to informacje poufne.

Proszę poradźcie co zrobić...
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując