Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podwyżka w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-13, 14:05   #18
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wątpliwa Podwyżka - co robić

Cytat:
Napisane przez Vespertine__Milo Pokaż wiadomość
ocena roczna się faktycznie zbliża, nie mamy grupy zaszeregowania niestety.
To uważam że to jest doskonała okazja, żeby poruszyć temat pensji! Przyszło mi do głowy jeszcze że dobrym pomysłem jest rozeznanie się w "stawkach" na rynku za to, co robisz. Jeśli płacą Ci poniżej, to masz super argument.
Cytat:
Napisane przez Vespertine__Milo Pokaż wiadomość
Staż pracy - dłuższy o 6 mcy... Jesli zaś chodzi o jej rolę, to osoby w analogicznych oddziałach za granicą są zaliczane oficjalnie jako "osoby wspierające administracyjnie" . Nie chcę tutaj umniejszać roli administracyjnej, bo wiem że WLASCIWA I DOBRA organizacja pracy biura i innych jest b. ważna natomiast problem jest w tym że ona taka nie jest w przypadku tej osoby.
Rozumiem, jednak nadal uważam że to nie jest argument którym możesz się posłużyć bo po I: nie do Ciebie należy ocena, po II: nie wiem jak u Was, u mnie są poważne sankcje służbowe za rozpowszechnianie czy tez pozyskiwanie informacji dot. wynagrodzeń osób trzecich. Podpisuje się stosowny papier i jest to tajne. W każdym razie, byłoby, uważam, źle odebrane. Ale upomnieć się jak najbardziej powinnaś - powodzenia
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując