Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzydula - chcę się zmienić!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-14, 18:06   #2
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Brzydula - chcę się zmienić!

Nie rozumiem, jesteś prześliczna! Masz kobiecą urodę, piękne włosy, a tak szybkiego opalania zazdrości Ci nie jedna! Nie znam się na typach urody, jednak wnioskuję, że jesteś zimą (to nieprawda, że zima to tylko i wyłącznie biała skóra..). Co do stanu cery, to nie mogę Cię pocieszyć. Trądzik musi przejść sam (oczywiście cera powinna być wspomagana kosmetykami i lekami oraz jak najrzadziej dotykana). Ale żeby go zatuszować, użyj korektora (poradź się pań z drogerii, który odcień masz wybrać, by idealnie współgrał z Twoją skórą). Sądzę, że używanie błyszczyka może ewentualnie podkreślić nieładną cerę. Za to czarny tusz optycznie powiększy oko - twarz będzie się wydawała bardziej świeża, po prostu ładniejsza Zaś w ciągu dnia skorzystaj z dobrodziejstwa bibułek matujących.

Jeśli chodzi o fryzurę, to nie robiłabym na Twoim miejscu grzywki. Rozpuść włosy (takie są najpiękniejsze), ewentualnie zrób plażowe fale - naturalne i superkobiece!

Usta można powiększyć za pomocą kredki. Jeśli zależy Ci na naturalności, dobierz kolor nieco ciemniejszy od Twojego naturalnego koloru ust i delikatnie podkreślaj ich kontur. A nosem się nie przejmuj. Rozpuszczone włosy i ładna biżuteria odwrócą uwagę od tego mankamentu. Nos służy do wąchania!


Uważam, że powinnaś wybierać proste kroje ubrań podkreślające piękne kobiece kształty, za to szalej z dodatkami. Oryginalne kolczyki lub naszyjnik upiększą każdą kobietę. Co powiesz na biżuterię w stylu indyjskim?

I najważniejsze - głowa do góry! Na nasze samopoczucie wpływa również to co jemy, czytamy, oglądamy, jak spędzamy czas. Uśmiech to połowa sukcesu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_3_2375734.jpg (143,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 84200996.jpg (133,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51yeVOY2u-L.jpg (42,8 KB, 17 załadowań)
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując