Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilator Braun Silk epil 9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-05, 15:19   #31
daryska133
Aria Anti
 
Avatar daryska133
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zapytaj
Wiadomości: 7
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Depilator - z Brauna a to miłe zaskoczenie, bardzoooo ... tyle w nim opcji - cena ostra jest co też mnie lekko zszokowało ale cóż raz się żyje! Najpierw oczywiście instrukcja, przeczytana dość prosta i zwięzła łatwa w zrozumieniu
Test: Ja i depilator to brzmi jak walka z jakimś ognistym smokiem który mnie przypala trylion razy na sekundę :P Ale okej w sumie nie używam depilatorów.. ale ta końcówka pulsująca mnie przekonała, dzisiaj z ciekowości użyłam jej, zdążyłam na razie wypatroszyć tylko jedną nogę do kolana, i w sumie bez straszniejszych jęków i skowytu także końcówka jest pomocna bo gdy spróbowałam na żywca to auuu lepiej nie kontynować. Fakt jeszcze trochę bolało ale nie tak ostro jak bez tej cześci maszyny. Powoli się człowiek przyzwyczai i powinno być fajnie. Na dodatek baaardzo mega świetną sprawą jest to że jest bezprzewodowa! Siadam gdzie chce w jakiej pozycji mi się marzy i do dzieła, plus światełko nadziei które mi świeci i pomaga usuwać wszystkie włoski a tak poza tym to można się depilować w nocy xD
Noga teraz w kropki... ale tak to jest być kobietą
Podsumowując biorę się za resztę, w końcu muszę się przywyczaić a ta wygoda est tego bardzo warta! Z takim urządzeniem świat staje się łatwieszy, ten świat kobiet Jak oporządzę nogi to przejdę do innych części.. xd jedyna końcówka która mi się nie przyda to ta do twarzy, w sumie to i dobrze że tak nie mam włosków jakichś nieładnych Ze swojej strony polecam Brauna, boskie wykonanie i bardzo porządne, dopieszczony każdy szczegół a opcji i możliwości jest wiele dla każdego coś fajnego. .
daryska133 jest offline Zgłoś do moderatora