Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-11, 09:29   #33
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Dobry fryzjer do dekoloryzacji Poznań

Cytat:
Napisane przez magdappp Pokaż wiadomość
Moja mama od 25 lat farbowala na ciemny brąz w rezultacie prawie czarny bo sama sobie robiła i za dlugo chyba trzymała, żaden fryzjer w gorzowie nie chciał się podjąć rozjaśnienia koloru, wierzycie?
to jest chore przeciez wystarczy pasemka i ok nie rozumiem więc zaprosilam ją tu do poznania , znalazlam odwaznychno i mamausia już sama nie kombinuje) a co do kosztów to nieprzesadzajcie są na szczęście normalne salony. Te drogie wynikają nie zawsze z profesjonalności ale też z tego ze właściciele mają duuuuużo pieniędzy i chcą dużo zarabiać a no i dużo wydali na lokal, wyposazenie więc trzeba duzo zarabiać, zeby to utrzymać, sprawdzcie same nie jeden normalny salon ma wiecej klientów niż oni ale mniej pieniędzy bo są tańsi ale czy to znaczy że gorsi?
ale do tematu
to fakt, ze zrobienie odrostu lub zrobienie decoloryzacji to często problem umiejętności fryzjerów albo boją się bo jest to coś co narusza wlosy i nie kazdy ścierpi widok zniszczonych włosów ale coś kosztem czegoś są różne wlosy ale jak by co to robisz później regenerację i masz zdrowe ale jaśniejsze włosy. Mam wrażenie ze teraz bardzo modne zrobily się rude, ciepłe odcienie.
Ja naszczęście znam takich co robią super i do tego mają fotki swoich bylych klientek po dekoloryzacji więc widzisz co bierzesz
dbajcie i wspierajcie o swoich fryzjerów kto nie lubi jak klient o nas w pracy dba tzn szanuje
A czy mogłabyś zdradzić, który salon takie cuda wyczarowuje?
Ja po przejściach u fryzjera w salonie R..A na katowickiej ( miałam śliczny swój naturalny kolor ciemny blond) na którym chciałam mieć wykonane refleksy rozjaśniajace, a w rezultacie wyszły mi rude wlosy.. ;( Od listopada walczę by powrócić do swojego naturallnego kolorku i nic...:/ A do slubu mam jeszcze 1,5 roku...:/ Mam nadzieje,że wrócę do swojego koloru, a nie chcę ścinać włosów..
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując