Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 16 lat, nigdy nie miałam okresu + wypryski na twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 08:09   #12
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: 16 lat, nigdy nie miałam okresu + wypryski na twarzy

Nienormalne "jak nie dostanę do 18 to będę się martwić". Jesteś młoda, i strach przed ginekologiem jest całkiem normalny. Jednak TRZEBA do niego iść, tym bardziej jak się coś dzieje - ja miałam badanie przez odbyt i trwało 5 sekund, nie bolało. Nie bój się, większość kobiet chodzi do ginekologa i żyją. Wiem, że rozbieranie się przed kimś obcym jest trudne, ale ginekolog widzi takie widoki kilka razy dziennie. MUSISZ iść do ginekologa. No bo co - zajdziesz w ciążę (przykładowo) i wtedy też do ginekologa nie będziesz chodzić, bo się wstydzisz? Złapiesz infekcję, i do ginekologa nie pójdziesz, bo się wstydzisz? Nie, sama sobie hormonów nie unormujesz, ginekolog musi ci zlecić badania ich poziomu. To naprawdę nie jest straszne, do rodzinnego chodzisz gardło pokazać, to do ginekologa nie pójdziesz? Czy intymność i seks był u ciebie w domu tematem tabu?
Powtarzam - marsz do ginekologa i to jak najszybciej, nie zje cię, nie zabije, nie zrobi zdjęć i nie wrzuci na neta. Ttlko Ci pomoże
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując