Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-05, 23:44   #75
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja sie bilam z myslami, ale jednak nie kupilam:O moze gdyby byl jeden za taka fajna cene, w ciemno wole brac drozsze odzywki
Uzywalas juz?:-D

Wlasnie uslyszalam od pewnej dziewczynki, ze jej konik ma rozowe wlosy, a ja mam rozowo zolte:-D zolte znaczy blond:-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
używałamwłosy po nim mam supernapewno nie obciąża,fajnie się po nim błyszczą nałożyłam po nim odżywkę i są mięciutkie

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie masz Hebe, fajne mają ceny:-( nie widzialam w Jasmin, chyba zostaje pochodzic po normalnych aptekach, na pewno będą mieli taniej niz w SP. Tam bez promocji nie opłaca się chyba niczego kupować:-\

Kolor budzi zainteresowanie dzieciaków, jak wracalam autobusem, to byłam obgadywana przez małe dzieciaczki:-D szczegolnie dziewczynka się zachwycała:-D polecam więc rozowe wlosy, jezeli ktos chce sie przypodobać dzieciom:-D

Moj wlasny chlop za to skomentował "ooo, masz czerwone włosy". Po prostu facepalm:-D

Dobra, koniec o moich wlosach, juz za duzo aie nagadalam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując