Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niespokojna po MMR ...???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-12, 12:34   #11
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
CYTAT : na każdej wizycie lekarz powinien informować o możliwych skutkach i ich przeciwdziałaniu oraz kiedy należy się zgłosić po interwencję.
Oczywiście,że POWINIEN,ale oni tego nie robią no bo która mama wiedząc o skutkach ubocznych zdecydowałaby się zapodać te chemikalia dzidziusiowi?
Ja mam dwoje dzieci, co za tym idzie trochę już tych szczepień było, w różnych ośrodkach zdrowia i za każdym razem byłam informowana o skutkach, powikłaniach, za każdym razem dostaję też ulotkę ze szczepionki, którą podano. Co do "zapodawania chemikaliów" jak przeczytasz skutki uboczne APAP-u to okaże się on śmiercionośny, tyle, że tak często jak wygrana w totka, tak samo ze szczepionkami jest. Korzyści przewyższają możliwe i rzadkie powikłania.

Cytat:
Tak zgodzę się z tym,że niektórym dzieciom prawie nic nie jest,ale większości tak- jak nie odrazu to potem,nawet kilka kilkanascie miesięcy później a wtedy już żadna mama nie zorientuje się ,że to od tego -szczepionki.
A jak to stwierdzić, że kilkanaście miesięcy później coś się stało od szczepionki? Takie informację są niemożliwe do uzyskania a co za tym idzie totalnie niewiarygodne.

A ten formularz jest bez sensu. Nie tylko w kwestii szczepienia ale w każdej innej kwestii lekarz nie jest w stanie przewidzieć jak twoje dziecko zareaguje np. na syrop, który dobrze toleruje 99,9% dzieci, dlatego nikt ci nie da gwarancji, że coś będzie w 100% bezpieczne dla twojego dziecka bo byłby idiotą. Każdy organizm jest inny i inaczej znosi leczenie czy szczepienia.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując