Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 16:20   #20
reauze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

na pewno nie polecam!!!!

Przedszkole samorządowe nr 150 w Krakowie ul. Teligi.
Czemu? Juz pisze... choc moze komus wydam sie sfrustrowana mama niestety takie jest moje zdanie na podstawie obserwacji calorocznej tej jednostki
W czerwcu moje dziecko zakończyło pierwszy rok uczęszczania do tego przedszkola. Teraz wakacje...
Synek uczęszczał do najmłodszej grupy "jeżyki" prowadzonej przez panią M. i Panią K. Przez cały rok nie odbyło się żadne zebranie dla rodziców (pomijając pierwsze zebranie przed wakacjami, na którym przekazano wstępne informacje organizacyjne).
Dzieci bardzo malo przebywaly na swiezym powietrzu (wiem poniewaz moje okna wychodza na plac zabaw przedszkolny a poniewaz pracuje w domu latwo sprawdzic ile najmlodsze dzieci spacerowaly czy bawily sie na swiezym powietrzu....)
Przez cały rok również Panie nie wykazały inicjatywy, by dzieci myły ząbki w przedszkolu (a przecież wyrabianie tego nawyku u 3-4 latków powinno być podstawą)
Przez cały rok przedszkolny dzieci mogły uczestniczyć tylko w 1 teatrzyku, a tymczasem w sąsiednich przedszkolach maluchy wychodziły kilkakrotnie na różne wydarzenia kulturalne....
Niestety przedszkole 150 (grupę najmłodszą ) oceniam negatywnie. Pani wychowawczyni jest znerwicowana, zakompleksiona i wydaję się, że sama ma problemy sama z sobą, nieustannie krytykuje dzieci i wytyka im same złe rzeczy (wiadomo dzieci nie są ideałami i wiele rzeczy jeszcze nie potrafią, ale przecież właśnie po to posyłamy je do przedszkoli by nauczyły się współżycia w społeczeństwie a tymczasem tu maluchy nie są motywowane do pozytywnych zachowań tylko wymawia się im że źle jedzą, są niesamodzielne, Kiedyś byłam świadkiem jak pani M. kazała tacie jednemu z dzieci założyc synkowi pampersa poniewaz raz popuscil sobie siku podczas snu.... dla mnie to jest dziwne , tym bardziej ze chlopczyk juz od jakiegos czasu nie korzysta z pampersow a tylko z wc... po co takie uwstecznianie....
Zajecia dodatkowe... niestety tez na minus: niby mial byc prowadzony j. ang, gimnastyka korekcyjna i rytmika.... jednak zajecia te byly prowadzone nieregularnie... innych zajec dodatkowych nawet platnych niestety przedszkole nie oferuje
teraz w sierpniu przedszkole ma dyzur wakacyjny, 1 VIII dzieci zastaly w przedszkolu niby odmalowane sale ale jeszcze nie wywietrzone, smierdzace farba meble nie do konca poukladane walaja sie w przejsciu.... dramat
reauze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując