Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 13:25   #3826
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Ja tam też wolę ogólnie suche muffiny, ale wiem, że ludzie oczekują tortu z prawdziwego zdarzenia i właśnie nam baba w Sowie mówiła, że bardzo ludzie narzekają na te muffinowe suche torty i odradzała dlatego.
Co do Łobzy to niby jest sieciówka, ale patrzę, że ma sklepy typowo w Wielkopolsce: Poznań, Września, Śrem, Kostrzyn, Środa Wlkp., Książ Wlkp., Zaniemyśl, Kórnik. Więc tylko Wielkopolanki mogą go znać.
Takie suche ciasta to w sumie mogę być od tak, na stole a nie jako tort. Ogólnie myślałam, że Sowa bardziej się postara jeśli o taki tort chodzi. Choć w sumie jak ja robię muffiny to są bardzo delikatne i trudno się nimi zapchać ale jak taka masówka to pewnie to faktycznie kawałek suchego ciasta z kremem.

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Są jeszcze małe cukiernie albo ludzie, co robią torty dekoracyjne
Czytałam, że wybraliście sale Super!
Znaczy wiem, że jest jeszcze kilka cukierni, sprawdzę jedną polecaną gdzie podobno torty są nieziemsko pyszne. Ale to nie jest właśnie żadna sieć. Czasem w sumie lepsze takie cukiernie niż sieciowe


Powiedzmy, że wybraliśmy. Niby przeanalizowaliśmy wszystko ale sami nie wiemy. Co prawda pewnie nic lepszego nie znajdziemy ale to nadwyrężą nasz budżet mocniej niż założyliśmy i tak zawiśliśmy w powietrzu z tematem:P

Cytat:
Napisane przez kotori0212 Pokaż wiadomość
Arya to super malo wzial, ja bede miala znaczy sie dwoch barmanow on bedzie do.trzeciej w nocy i beda mieli taki przenosny bar itp i jakies soki.lod.wlasny kieliszki takze cena 1650 za.usluge to.malo. a dzwonilam.do.innych to.liczyli.sie.za.2tysiia ce... i to samo.w ofercie
Za dwóch barmanów to fajna cena. My jak chcieliśmy barmana to było 800zł plus oczywiście alkohole. Za całość miało wyjść chyba 2700zł, coś koło tego, nie pamiętam. Jednak alkohole, owoce i soki tanie nie są. Znaczy najgorszy alkohol

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
No ta moja też niby w super stanie i jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach.
Faktycznie piękna, ale jak zobaczyłam te dziury to się wkurzyłam ostro, bo mnie przez telefon zapewniała, że dobry stan, tylko do lekkich przeróbek krawieckich. A tu był cały dół do wymiany. Mi by było wstyd coś takiego w ogóle wystawiać

Z następną bez zdjęć każdego uszkodzenia nawet się nie umawiam, bo szkoda czasu.
Dziwni ludzie. Tracą czas i Twój i swój - jakby od razu napisała, że są dziury to wiedziałabyś po co jedziesz i czego się spodziewać. Może myślała, że trafi na jakąś głupią, która weźmie coś takiego. Szkoda gadać.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ann2016 Pokaż wiadomość
my też zawsze mamy w planach wcześniej zacząć czyli jakoś w połowie października ale jakoś zawsze tak wyjdzie, że nam to nie wyjdzie no może w tym roku będzie inaczej bo później taka bieganina że szok
Ja nigdy nie wpadłam na ten pomysł przed świętami ale za to od razu po świętach (albo w grudniu w szale zakupów) pojawiała się myśl, że za rok trzeba szybciej temat ogarnąć:P I w tym roku postanawiam to zrobić Nawet jak kupię 2-3 prezenty wcześniej to już zawsze coś do przodu
Zobaczę jak mi to wyjdzie
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora