Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 12:13   #2184
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Co kto lubi Mnie bardzo wkurzało np. wyjście rano w okularach a potem słońce i nie mogłam założyć przeciwsłonecznych bo tego dnia wybrałam oksy zamiast soczewek. No i czasami (zwłaszcza na wakacjach) jakies infekcje oka przy soczewkach, podrażnienia. Rzadko ale dyskomfort jest. No i praca przy komputerze - nikt mi nie powie, że mu się dobrze pracuje cały dzień w soczewkach przy kompie.
Ja mam zwykłe minusy, noszę szkła i okulary przeciwsłoneczne, nic mi nie przeszkadza, nie mam innych dolegliwości oczu poza tym, że nie widzę z daleka. Też cały dzień przy kompie, dużo czytam też książek wieczorami. I nic mi nie podrażnia. Nie zamieniłabym soczewek na okulary, bo nie lubię. Jeśli lekarz mi zaleci operację to rozważę, na razie takiego tematu nie było.
Ale zgadzam się, że każdy wybiera co lubi i co mu pasuje, bo nie ma jednych oczu, jednego rozwiązania i jednego gustu
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując