Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-20, 18:54   #126
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez oliwww Pokaż wiadomość
Delikatniejszym pudrem może być fixing powder z Wibo.

Healthy Mix w odcieniu 51 jest dla mnie odpowiedni tylko latem, kiedy się odrobinę opalę, jeśli nie mam pod ręką białego podkładu, żeby go czymś rozjaśnić. Nie powiedziałabym za to, że jest tłusty. Raczej delikatnie nawilżający, komfortowy, choć zdecydowanie żółty.

Jeśli szukasz czegoś sporo jaśniejszego, warto zwrócić uwagę na FM Advanced Foundation w odcieniu Alabaster. Jest dużo bardziej neutralny niż ten z Bourjois, baaardzo jasny i dobrze się trzyma, chociaż ciężej z dostępnością. Na pewno mają próbki podkładów, bo sama tak na niego trafiłam.

A Healthy Mix Serum? Ma żelową formułę, więc może być lżejszy, choć nie wiem czy ton będzie odpowiedni, musiałabyś go po prostu pomacać w sklepie. Do tego polecam rozjaśniacz z Hean.

Dużo osób twierdzi też, że Revlon CS jest bardzo ciężkim podkładem, ale nałożony w małej ilości za pomocą gąbeczki lub palców ładnie stapia się ze skórą i jej tak nie obciąża.

Jakiego kremu używasz pod podkład?

Edit.

Wcześniej pisałaś, że Fit Me miał idealny kolor - powiedziałabym, że 105 z Maybelline jest ciut ciemniejszy niż Heatlhy Mix 51.
Niestety nie mam za bardzo dostępu do Wibo :/ A próbowałaś Healthy Mix w odcieniu 50? O FM Advanced Foundation nigdy nie słyszałam, jak trafiłaś na próbki?

Jeśli chodzi o CS, to nie tyle obciąża, to potwornie ściąga i wysusza. Nakładałam palcami.

Pod podkład używam Yves Rocher Hydra Vegetal żel krem intensywnie nawilżający, jedyny krem który trzyma wodę w mojej skórze przez cały dzień. Pod to nakładam zmieszany kwas hialuronowy i olejek z pestek malin w niewielkiej ilości.
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując