Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-04, 09:22   #386
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Mi dziś skóra doszła do siebie po 3 już aplikacji. Jednak o ile po pierwszych dwóch mogłam wręcz mówić o "natychmiastowych efektach", tak po 3 zaczęły wychodzić mi krostki. Jednak myślę, że może to być spowodowane okresem, z którym akurat się to zbiegło. 10.10 mam wizytę kontrolną, ale jeszcze zdecydowanie za wcześnie by mówić o jakichkolwiek efektach, czy też ich braku. Myślę, że panią dermatolog raczej będzie interesowało jak toleruję Atre


[1=94f10d48125b1914ad73ad4 0b36553f3b912108a_5dbe188 25c7e0;85946249]Moich doswiadczen ciag dalszy. 5go dnia od pierwszej aplikacji mialam już zupełnie wygojoną skórę, zero skorek czy podrażnień, skora calkowicie zregenerowana, nawet zaróżowioną nie byla i zaczely sie pojawiać pierwsze wypryski. Na wszelki wypadem odczekałam równy tydzien od poprzedniej aplikacji i znowu nalozylam Atre. Dzisiaj rano zaczynał sie 3ci dzien, tylko na brodzie mialam ledwie widoczne skorki, a raczej taka delikatna popękana powloczke. Po pokremowaniu broda sie lekko zaczerwieniła, wiec zdjelam to co bylo widoczne, fluid nalozylam na twarz wszedzie poza broda. Reszta twarzy totalnie zero reakcji, nawet subtelnego przesuszenia nie ma. Plecy, szyja i dekolt tez w ogole nie zareagowaly, nawet kremu nawilzajacego nie potrzebowały, skora tlusta jak zwykle. O wlasnie, twarz mi sie strasznie mocno przetluszcza, az cieknie mi sebum w ciagu dnia i musze sie wrecz wycierać chusteczka. Filtra nie nakladam, teraz nie mam potrzeby. Jutro lub w piatek zapewne naloze 2x pod rzad Atre wszedzie gdzie sie da, potrzebuje kopa.[/QUOTE]

Widzę, że bardzo podobnie to u Ciebie przebiega
Btw, Atre nakładasz na całą twarz?
I jestem w szoku, że jesteś w stanie nałożyć płynny podkład. U mnie nawet jak mi się wydaje, że nie ma suchych skórek, to po jakimś czasie od nałożenia (wklepania), pojawiają się wszędzie i nieestetycznie to wygląda. Sprawdza się tylko podkład mineralny spryskany wodą termalną - poza 2 dniami największego przesuszu trzyma się praktycznie cały dzień i tylko minimalnie widać suche skórki.
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski

Edytowane przez xxee
Czas edycji: 2018-10-04 o 09:24
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując