Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-23, 13:39   #392
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

[1=94f10d48125b1914ad73ad4 0b36553f3b912108a_5dbe188 25c7e0;86028346]ja jestem stale niesamowicie zadowolona - tylko naloze atre i zaraz kazda krostka znika, mam z dnia na dzien idealnie gladkie lico i tylko luszczaca sie skora psuje efekt ;p. przetrzymam bez atre az sie skora przestaje luszczyc i zaraz krostki wracaja. mam ochote zrobic sobie kontrolowane poparzenie, ale troche sie obawiam reakcji ludzi w pracy i ewentualnych imprez towarzyskich, ktore jak na zlosc sie trafiaja zawsze jak mam tragiczna skore i raczej lepiej na mnie byloby patrzec z daleka :p.[/QUOTE]

trochę zazdro, ale cieszę się Twoim szczęściem i wierzę, że i ja dojdę do takiego momentu

U mnie właśnie z każdym zastosowaniem atre działa jakby mocniej. Mimo, że czekam do następnego zastosowania aż całkiem suche skórki znikną i skóra dojdzie do siebie. Ostatnio poza wysypem, skóra była tak poparzona, że pojawiało się osocze, które zasychając tworzyło skorupę chyba tym razem spróbuję posmarować atre tylko jeden dzień, do tej pory smarowałam 2 pod rząd
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując