Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-27, 19:42   #1436
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ta cała dyskusja dowodzi jedynie tego,że każde dziecko jest inne i ma inne potrzebyJedne zasną szybko przy piersi lub w łożeczku, nie potrzebują bujania ale w razie histerii z tatą im nie po drodze (np. mój Karol),inne trzeba bujać i nosić, ale nie robi im różnicy kto je będzie bujał' jedne są spokojne i prawie wcale nie płaczą, jedne płaczą pół dnia...
No taki lajf Dostosowujmy się do naszych dzieci i do naszych odczuć, nieważne jak robią inne mamy
Dokładnie tak jak piszesz!
Ja nie powiem, bo dla mnie dzieci są baaaardzo łaskawe, Agatka jeszcze bardziej niż Dominik, oboje zasypiali przy mnie jak i przy tz czy z babcią. Ogólnie spokojne. I wiem że jakbym teraz chciała gdzieś pojechać na 2 dni to bez problemu. Ale raz, nie bardzo mam gdzie, dwa - o ile z jednym dzieckiem luz to teraz przy dwójce już co by nie mówić, jest trudniej się zorganizować i ja wierzę że tz da radę ale sama nie chce zostawiać go samego z 2. Może za jakiś czas.

Anuhaaaa chciałabym zobaczyć Adelajdę chichrajaca się do cycka [emoji7][emoji23] no musi być komicznie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora