Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część dziewiąta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-31, 12:29   #19
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Mikołaj widzę jak Lenka[emoji23] na każdy problem ma rozwiązanie[emoji23] Lena też na wszystko ma rozwiązanie, zaczyna mi wytracac argumenty z ręki[emoji23] zawsze staram się tłumaczyć dlaczego nie może czegoś a teraz ona zaczyna mieć na to odpowiedź[emoji58] czasami ciężko się nie zgodzić [emoji52]
Biegaczka super że Mikołaj jest wyrozumiały i powodzenia ze sprzedażą domu.
Narazie od wtorku bierze coś ala xenna ale dzisij znowu czopek i poszło[emoji58] lekarz nam tak kazał żeby co 3 dni wymusić tak. Masakra ona się tak męczyła że aż poszło spać. Nie wiem już czy coś jej pomoże. Ja już po nocach nie śpię a dietę też jej wprowadziliśmy od jakiegoś miesiąca, śliwki gruszki i jabłka praktycznie codziennie je.
Co do butów ja kupiłam jej takie ala skórzane trampki jedne z geox drugie primigi i wcale nie są takie miękkie[emoji52] zresztą niestety zauważyłam że kupić coś konkretnego w rozmiarze 27/28 graniczy z cudem. Większość miękkich butów jest do rozmiaru 24/25 później to już cud coś znaleźć. Chyba że znacie jakieś firmy robiace miękkie? Szukałam już też Ecco one są dosyć miękkie ale dla dzieci u nas są tylko sportowe, a takie miękkie raczej nie trudno kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując