Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-26, 13:11   #1217
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez omlet123 Pokaż wiadomość
Swojego obecnego poznałam na tinderze, raczej nie miałam kiepskich randek, bo zgadzam się z raising_hope, że większość☠oznak ignorujemy - z większością tych facetów mam kontakt sporadyczny do dzisiaj i kulturalnie mówimy sobie cześć na ulicy, z jednym nawet dzwonimy do siebie w urodziny, mimo, że tzw. urodzin na facebooku nie pokazujemy. Także - oczy szeroko otwarte to klucz do sukcesu.

Natomiast nie zapomnę randki z facetem, z którym kilka tygodni przed rozmawiałam długimi godzinami na komunikatorze i przez telefon.
Na randkę przyszedł z 7 letnią córką, a jedyne zdanie, które wypowiedział brzmiało - cześć, zjemy tylko i możemy jechać do zoo.

Do dzisiaj nie wiem, czemu spędziłam z nimi 2 godziny, może dlatego, że córka była urocza i świetnie się z nią bawiłam? Niemniej jednak zastanawiam się jak można przez 2 godziny nic nie powiedzieć?
to wy milczeliście całe spotkanie czy prowadziłaś monolog?
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując