Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w wakacje
Wątek: Praca w wakacje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 19:28   #20
madiya
Raczkowanie
 
Avatar madiya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Praca na poczcie na wakacje ??? :D

ja od 2tyg pracuje na poczcie, jest tak jak pisze szyszuniaa83 od siebie moge dodac, ze na poczcie pracuja bardzo niemile osoby, starsze babki, ktore siedza na sortowni szczegolnie, pracuje z kolezankami i jestesmy porozdzielane na 3 zmiany, ostatnio wlasnie kolezanka mi mowila, ze 2 jakies laski, ktore tam dlugo pracuja chamsko obgadywaly mnie i kolezanke, z ktora pracuje, to co mowily to po prostu zenada. W zasadzie to tam sie wszystko robi, nie tylko rozdziela listy, ale tez wysypuje je z worow i skrzynek, pracuje sie rowniez przy maszynach, wyklada sie listy, albo odbiera z maszyny, bywa ciezko, zalezy co sie robi, genaralnie uwazam, ze nie jest tam tak zle, pracowalam kiedys w drukarni i tam praca byla o wiele ciezsza. Poznalysmy kilka fajnych babek i sie z nimi trzymamy, a tymi babami sie nie przejmujemy, ogolnie tam jest tak, ze jak przychodza nowe osoby, to stali pracownicy sie nimi wysluguja, my szybko zobaczylysmy jak tam jest i nie dajemy sie wykorzystywac. Ta poczta to jest jakies poranione miejsce nie chcialabym tam za dlugo zabawic, bede szukac innej pracy, ale narazie nie mam wyjscia ehh
madiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując