Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-10, 19:37   #40
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Bardzo podoba mi sie fryzurka D zaproponowana przez Age BJ i ... fryzurka C, ta krotka. Wyglada swiezo .
Ja bym na Twoim miejscu JN nie farbowala wlosow. Po pierwsze zakladam ze Twoje wlosy w naturze sa bardziej zlocisto-rudawe niz na zdjeciach (sadze po sobie, moje czesto na zdjeciach sa wrecz zielone, a jak je sie widzi w naturze to .. nie sa takie).
Poza tym - mam dwoje dzieci (malych) i dla mnie jest niemozliwoscia znalezc czas na regularne farbowanie. Choc moze to jest kwestia organizacji .
Polskich kosmetykow za bardzo niestety nie znam, a z tych co znam moge Ci ze spokojem polecic cienie Inglota (wiele tzw markowych sredniopolkowych nie ustepuje im jakoscia) oraz blyszczyk Eveline, kosztuje grosze i jest genialny (o ten: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4894 , mysle ze kolor ktorego kiedys uzywalam czyli 12 moglby Ci pasowac)

buziaki
( i jak milo wiedziec ile dobrych kobiet o duzej wiedzy i checi pomocy tutaj sie przewija )
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując