Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-26, 13:08   #4774
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Bo carbony są mniej, ale ombre to jak rajstopy dla mnie w porównaniu. I no ja wierzę że noszą te s-ki bo sama mam i są ok, nie krępują ruchów, te carbony tylko mogłabym mieć m-ki. Gdybym miała bardziej zbudowany tyłek to pewnie musiałabym już m-ki. Ale z tego co nawet fitdoncia mówiła, to na nią też pasowały m-ki ale były za długie, ona ma chyba 163cm.

A tak ogólnie to np. w zarze, mohito sukienki noszę s, bo m-ki są zbyt obszerne, spodnie to różnie 38 albo 36. Więc serio nie widzę w tym nic dziwnego.
A to jest w sumie ciekawe, bo ja mam 160 cm i moje leginsy mi nawet nie sięgają do kostek xD Na Donci te Ski mnie aż tak nie dziwią, wydaje mi się, że ma większy tyłek ode mnie, ale jest ogólnie drobna.
No nie mam powodu, żeby nie wierzyć, ale zastanawiam się jak to możliwe, że taka Deynn, która ma 171 cm wzrostu i waży podobno znacznie więcej niż ja czy Doncia (tak, wiem, że waga nic nie znaczy, no ale z samego wzrostu wynikają najczęściej większe wymiary), nosi ten sam model co ja, w rozmiarze XS. No fascynuje mnie to, że ciała mogą być aż tak różne. I trochę mi to zawsze miesza w głowie jak zastanawiam się jaki rozmiar zamówić, zazwyczaj biorę z tabelki, ale w takim razie modelki muszą być "podtabelkowe".
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora