Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciekawa jestem co myślicie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-14, 11:40   #30
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Wiem, że to wszystko co piszę jest dziwne. Sama, gdyby ktoś poprosił mnie o radę, wpisalabym to samo, co Wy i odradzalabym spotykać się z taką osobą. Jednak ja robię cis innego... Podoba mi się jego charakter. Wadą jest to, że on nie wyraża żadnej chęci bycia ze mną. A właściwie mówić to on mówi " kocham Cie" też słyszę, nawet dosyć często... Ale nie idą za tym czyny. Z początku myślałam, że jest nieśmiały, że potrzebuje więcej czasu do namysłu. Ale to już trwa 5 lat, trochę za długo. Jak próbuje cis rozmawiać, to zmienia temat. Ostatnio umówiłam się z kobitką, by zamówić salę. Pomogę podjąć mu decyzję, pomyślałam. Do ostatniej chwili byłam przekonana, że razem pojedziemy, przynajmniej tak wynikało z rozmowy. A tu nagle zaskoczenie. Nie przyjechał... kolejny raz mnie olał.
Innymi słowy jesteś stalkerką tak naprawdę, skoro kręcisz się od lat wokół faceta, który nie wyraża chęci bycia z Tobą. Skoro sama wiesz, że to wszystko jest dziwne (bo jest chore), to czas iść do psychologa, a może nawet od razu do psychiatry. Czas sobie pomóc, a facetowi dać spokój.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując