Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-19, 18:22   #3
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm

Ja kupuję u tego sprzedawcy: http://www.ebay.pl/usr/newcre8tive jest wersja jaśniejsza super light i druga, standardowa, trochę ciemniejsza.
btw. zdecydowanie nie polecam kupowania na azjatyckim bazarze, to zwykłe przepłacanie i to grubo. na ebay kupisz taniej i bez kosztów przesyłki. Krem kosztuje około 60 zł, a starcza spokojnie na jakieś 4 miesiące. (edit. własnie sprawdziłam cene na bazarze - 150 zł?! JEZUS MARIA, ta laska chyba oszalała, przecież to o 90 zł więcej niż na ebayu!!!!!! aż strach pomyśleć, że ludzie sie na to łapią i kupują )
krem jest naprawdę super, najlepszy bb jaki dotąd stosowałam, a przed jego zakupem wypróbowałam mnóstwo próbek innych azjatyckich kremów bb, więc wiem co mówię. świetnie kryje, daje naturalny efekt, mimo, że jestem strasznym bladziochem, a kupowałam dotąd ten trochę ciemniejszy odcień, bo nie zdawałam sobie sprawy, że jest też jaśnieszy. aktualnie przymierzam się do kupna jaśniejszego odcienia. w pierwszym tygodniu jego stosowania wyskoczyła mi jedna czy dwie gulki, ale możliwe, że to dlatego, że zbliżał mi się okres. po tym (a stosuje go już od co najmniej 8 miesiecy) nie miałam żadnych tego typu problemów. ba, stan mojej cery nawet uległ zdecydowanej poprawie od kiedy przestałam katować go Revlonem i przerzuciłam się na ten bb.

jeszcze jedno - wyczytałam ostatnio, że zmienił się trochę skład tych kremów (na lepsze, bardziej naturalne) i szata graficzna opakowania, ale z tego co widzę na ebay nie ma jeszcze tej nowszej wersji.

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2014-03-19 o 18:48
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując