Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-03, 12:26   #285
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Starałam się dawać, ale my przez te dietę. No ale idzie w dobra stronę, jemy już masełko [emoji813]
Jemu na pewno chodzi o ssanie, bo przecież smoczkiem gardzi, a odruch ssania ma, bo nawet jak śpi to rusza ustami, tak jakby jadł.
Choć glodomorem też jest. Potrafi zjeść na obiad tyle zupy, co i ja, kilka naleśników itd. Zobaczę jak to dalej będzie. Jak będzie tylko ta jedna butla w nocy to będę schodzić z miarek, bo dziś dałam mu 200 ml i 4 miarki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mały je dużo ale tylko jak coś lubi. Potrafi na śniadanie zjeść tyle co ja. Zazwyczaj staram się żebyśmy jedli wspólnie bo jak zje swój to i tak żebrze żeby ode mnie coś dostać. Możesz dać np olej z pestek dyni, ma orzechowy smak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
kto zarzadza na fb grupa? dolacze i ja

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------


mowilas juz o ciazy?


widac brzuszek? mnie w 2 ciazy zdecydowanie szybciej sie pokazal brzuszek
Ja zarządzam napisz do mnie priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując