Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Witam wszystkie wizażanki!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 21:21   #20
shenny
Raczkowanie
 
Avatar shenny
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 377
Dot.: Witam wszystkie wizażanki!

To ja pomarudzę troszkę

Cały tekst i fotki można wrzucić w jednym poście, ewentualnie dołożyć zdjęcia, które się nie zmieściły, w drugim. Wygodniej się ogląda

Napisałabym, że coś mi nie gra w zdjęciach, ale że nie jestem ekspertem, to nie bardzo wiem, co. Czy Ty robisz je przy lampie błyskowej? Zdjęcia w dziennym świetle wychodzą lepiej. No i absolutnie przy funkcji makro, oznaczonej zwykle kwiatuszkiem. (I jest o tym wątek, gdzie można się duuuuuużo nauczyć, bo nawet mnie się co nieco udało )

Co do naszyjników: przede wszystkim brakuje mi przekładek, czy choćby posrebrzanych kuleczek. Widać je tylko w bursztynowym naszyjniku, który zresztą podoba mi się najbardziej (a poza tym, dwa odcienie bursztynu są super ). Sreberka - moim zdaniem - dodają pracy elegancji i charakteru, której brakuje mi bardzo tutaj, bo mam wrażenie, że takie kolorowe perełki wyglądają dość dziecinnie.
Także te dwa (1, 2) naszyjniki mogłyby wiele zyskać z jakimiś dodatkowymi elementami - w brązowym wystarczyłoby moim zdaniem oddzielenie tych dużych kamieni małymi kuleczkami, żeby to nie było tak wszystko naciągnięte tylko na sznurek i koniec (Chociaż ja, jako fanatyczka, oddzieliłabym pewnie kuleczką każdą perełkę )

A w kwestii obrazów - technicznie nie mam zupełnie pojęcia, więc nic nie doradzę, ale moim zdaniem są świetne. Szczególnie podoba mi się ten z zimowym pejzażem - co zaskakujące, bo ja nienawidzę zimy Ale jakoś tak... i kolorystycznie, i mam wrażneie, że kiedyś układałam puzzle na miliard kawałków z podobnym obrazkiem

Ah, no i ominęłabym - z naszyjników również ten i ten są bardzo udane Zwłaszcza kolorystyka w drugim.
__________________
Książki na wymianę: TUTAJ


Moja biżuteria: 2. grudnia - zapraszam!
shenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując