Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-16, 21:04   #2698
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Zyje, zyje!!! dzieki za kciuki! zadzialaly! Caly czas mysle kiedy mnie zacznie bolec, bo jak na razie nic a nic.

Teraz nie wiem jak bede spac bo wycinka na plecach.....

Za S. dla wszystkich Grzynek brawa. Oczywiscie zazdroszcze!!!

W R> duza obnizka cen an pedzle Sinskin, ktos cos o nich wie albo dotykal kiedys?? do rozu by sie nowy przydal.....

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Amyz, ja od czasu do czasu nakladam na kilka godzin przed myciem olejek Sesa, robia sie bardzo delikatne w dotyku i miekkie. widac roznice diametralnie po wysuszeniu. Pewnie powinnam czesciej ale to trzeba ponosic jakis czas a ja to zazwyczaj wszystko na szybko albo zapominam przed prysznicem nalozyc jak mam czas.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
oj tak

Młody miał dzis pierwsze zajecia z integracji sensorycznej - tak mu sie podobało ze nie chciał wyjsc

W rosmanie chciałam kupic nowy podkład eveline - ale nie było promki na niego kupiłam tylko bronzer toffe z czekolade lovely, korektor i puder ryzowy
Super ze sie zajecia spodobaly!

Ja tez poogladalam sobie pudry ale jeszcze mam jakis Vibomood czy cos podobnego do wykonczenia.

Szminek prawie wcale sie nie uzywa teraz przy maseczkach wiec jeden wydatek mniej. Kilka dni temu bylismy umowieni do znajomych bo maja szczeniaka i chcialam go zobaczyc, nalozylam szminke a TZ w smiech mowi po co mi makijaz , no przeciez ''wychodzimy'' !!!! Taaa....szczeniaka zobaczyc!

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Oby szybko udało się coś ciekawego znaleźć Na moje włosy najlepsze są ostatnio kosmetyki Anwen, maska kokos-glinka jest super odżywia włosy ale ich nie obciąża, po myciu i masce są odświeżone, sypkie i uniesione tylko zapach .. trzeba się przyzwyczaić 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O, to cos dla mnie, lubie wlosy sypkie i uniesione. A co z zapachem taki mocny dlugo sie trzyma czy ''specyficzny''?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora