Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-03-01, 21:11   #626
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ale rozbawiło mnie, że przez przypadek dowiedziałam się, że mało kto robi tak, jak ja
Życie pełne jest niespodzianek
Ja oczywiście pisałam jak ja robię, nic nikomu nie narzucam ofkors
Ale niektóre podkłady mają alko dość wysoko w składzie i z tego względu też u siebie tego nie robię, nawet nie pamiętam jak to robiłam na początku mojej makijażowej przygody. Chyba puder na gołą cerę, a potem weszły jutuby i się dokładało warstw

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
To jeszcze moze dodam od siebie, że ja nie stosuje kremu do twarzy. DW daje prosto na twarz, bo przy zastosowaniu kremu każdy podklad jest dla mnie za tlusty, za ciężki. Więc ja go w ogole robie inaczej niż 90 proc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to już kompletny hardcore
Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, już jest
Niestety rozświelacza nie można kupić
Kto wykupił przyznać się
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podklad jak mowilam jeszcze jakos przelkne bo to rzecz ktora na cala twarz nakladam i zuzyje do konca o ile mi podejdzie, natomiast rozswietlacz, z taka cena to jakas pomylka, szminki to samo. No ale co ja tam sie znam
Tu znowu ja mam odwrotne podejście, nie żal mi na puder/rozświetlacz bo wiem że będzie długo ze mną i się nie zepsuje. Na pokład trochę bardziej mi szkoda, na szminki już tak nie, ale faktycznie one maja za wysoką cenę. No ale to w końcu Chanel, logo to pewnie z 3/4 ceny Także każda z nas ma inne podejście
Muszę jednak przyznać że Coco Flash jest bardzo fajna Jestem zadowolona, kolor Easy super, wiadomo, że ta konkretna trwałością nie grzeszy, ale mam po niej gładkie usta, zero skórek, wygładza i pielęgnuje. No szok.
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jakies cuda, bo jak sprawdzałam na telefonie w pracy to go nie widziałam. Teraz wchodze na stronę na kompie to faktycznie jest, ale jakby go nie było .
No trudno najwyżej nie będę go miała skoro i tak jest niedostępny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ustawiłam sobie wczoraj późnym wieczorem stronę na rozśwetlacze, żeby nie przegapić, ale w pracy nie sprawdzałam i teraz pupa .Myślicie, że wrócą?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując